0 položek - 0Kč
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Marc Cucurella o Nico Williamsovi, čelení Kylianu Mbappému a porovnání s Carlesem Puyolem

Levý obránce Chelsea, který září na levé straně španělského týmu spolu s Nico Williamsem, hovořil pro EURO2024.com o svém spoluhráči a blížícím se semifinále proti Francii.

Ve srovnání s ostatními je 25letý katalánský levý obránce s účesem a robustním fotbalovým přístupem jako Carles Puyol před zápasem skupiny B proti Chorvatsku nehrál žádný soutěžní zápas za seniorský tým La Roja.

Kdyby se José Gayà z Valencie nezranil na konci května, je pravděpodobné, že by Cucurella sledoval tento turnaj doma na televizi. Místo toho je první volbou Luise de la Fuente na pozici levého obránce a dvě výhry ho dělí od toho, aby pomohl Španělsku přidat k třem předchozím vítězstvím na EURO další triumf.

Další výzvou pro obránce Chelsea bude úsilí La Roja v Mnichově v úterý vypořádat se s rychlými útočnými nájezdy Francie po křídlech – ať už to bude Kylian Mbappé, Ousmane Dembélé nebo Bradley Barcola.

Když hovořil pro EURO2024.com, Cucurella stále zpracovával emoce z poslední výhry Španělska proti Německu ve čtvrtfinále a začal cítit vzrušení z blížící se výzvy.

Jak dlouho trvalo zotavit se po vítězství nad Německem v prodloužení?

Byli jsme unavení! Ale byla to čistá radost dosáhnout semifinále a být dva zápasy od vítězství trofeje.

Vaše partnerství s Nico Williamsem na levé straně Španělska se ukázalo jako velký přínos. Jak může tak nové spojení fungovat tak dobře?

Měli jsme okamžité spojení. Prakticky vůbec nemluvíme o fotbale mimo hřiště. Nico je šťastný kluk a já také, takže naše osobnosti se prostě shodly – stalo se to bez jakéhokoli úsilí. Během zápasů mu říkám, aby dělal, co chce, protože u těchto špičkových hráčů, kteří mají obrovský talent, je důležité, aby se cítili dobře.

Už jste jednou čelil Kylianu Mbappému, když jste porazili jeho francouzský tým do 19 let se Španělskem v roce 2016. Řekněte nám o něm.

Je to opravdu náhoda, že jsme se osm let nepotkali, ale teď musíme. Je to jeden z těch hráčů, kteří se mohou zdát neúčastní se akce, ale nakonec udělají rozdíl. Bude to těžké, ale jsme silný, solidní tým. Pokud budeme pracovat společně, můžeme Francii porazit.

Vadí vám srovnání s Carlesem Puyolem? Nejen kvůli účesu, ale i hernímu stylu...

Carles je legenda a něco, co máme společné, je vždy dávat všechno pro tým. Velmi dobře znal své silné a slabé stránky a tým pro něj byl vždy nejdůležitější. To je také jedna z mých vlastností. Jsem rád, že toto srovnání vzniká – byl to skvělý hráč, který vytvořil historii. Doufám, že budu mít podobnou kariéru.

Kdy začnou vaše letní prázdniny? Ve středu 10. července nebo v pondělí 15. července?

 1. července! Byla to těžká sezóna, protože tento turnaj byl dlouho vzdálený od našich rodin. Ale pokud ho zakončíme vítězstvím na EURO, bylo by to krásné a udělalo by to mnoho lidí šťastnými.

Podrobná analýza

Příprava na semifinále mezi Španělskem a Francií zahrnuje mnoho klíčových aspektů, které mohou rozhodnout o výsledku tohoto zápasu. Pojďme se podívat na několik z nich blíže:

 1. Levý kraj obrany Španělska: S José Gayà mimo hru kvůli zranění je Cucurella hlavní volbou na pozici levého obránce. Jeho zkušenosti a schopnosti budou klíčové v souboji s rychlými francouzskými útočníky, jako jsou Mbappé, Dembélé nebo Barcola. Cucurella bude muset využít svou taktiku a fyzickou sílu, aby se s nimi vypořádal.

 2. Partnerství s Nico Williamsem: Toto nové spojení na levé straně španělského útoku přináší pozitivní výsledky. Jejich schopnost rychle se adaptovat a vzájemně si rozumět bez nutnosti neustálé komunikace mimo hřiště je velkým přínosem. Williamsova kreativita a rychlost, spojená s Cucurellovou stabilitou a zkušenostmi, mohou způsobit francouzské obraně značné problémy.

 3. Souboj s Mbappém: Cucurella již jednou čelil Mbappému, ale nyní je to na vyšší úrovni. Mbappé je známý svou schopností rozhodnout zápas jedním momentem geniality. Cucurella a jeho tým budou muset být neustále v pozoru a pracovat kolektivně, aby eliminovali Mbappého hrozby.

 4. Porovnání s Puyolem: Srovnání s legendárním Carlesem Puyolem není jen o vzhledu, ale i o herním stylu. Cucurella sdílí Puyolovu oddanost týmu a neustálou snahu dát do hry vše. Tato srovnání přináší Cucurellovi čest a zároveň motivaci k dosažení podobných úspěchů.

 5. Taktické přípravy na semifinále: Týmy se intenzivně připravují na tento důležitý zápas. Španělsko bude muset být takticky disciplinované a využít své silné stránky, aby překonalo francouzské útoky a dominovalo ve střední části hřiště.

Shrnutí

Semifinále EURO 2024 mezi Španělskem a Francií slibuje vzrušující souboj dvou fotbalových gigantů. Klíčové aspekty, jako je partnerství Cucurelloy a Williamse, souboj s Mbappém a taktické přípravy, budou mít zásadní vliv na výsledek tohoto zápasu. Oba týmy budou muset předvést své nejlepší výkony, aby se dostaly do finále a bojovaly o evropský titul.

Klíčová slova:

 • Marc Cucurella
 • Nico Williams
 • Kylian Mbappé
 • Carles Puyol
 • Semifinále EURO 2024

Verwante Tags

Kylian Mbappé Nico Williams Fotbalové Dresy Španělsko Mistrovství Evropy 2024

Nieuws gerelateerde Producten

x